o_kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sikorskiej powstała w 2016 roku została utworzona w celu świadczenia najwyższej jakości usług prawniczych. Obecnie swoją siedzibę ma w Szymankowie (woj. pomorskie), jednak prowadzi sprawy z terenu całego kraju, a także reprezentuje klientów zagranicznych. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

Celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom komfortu i bezpieczeństwa poprzez rzetelne i profesjonalne świadczenie pomocy prawnej. Bogate doświadczenie Kancelarii w obsłudze Klientów charakteryzuje się bardzo praktycznym i biznesowym podejściem oraz zrozumieniem potrzeb zapewnienia profesjonalnej pomocy prawnej. Staram się aby moje usługi spełniały wszystkie oczekiwania Klientów i pomagały im w bezpiecznym i skutecznym podejmowaniu życiowych decyzji.

Do każdego z moich Klientów podchodzę indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Relacje z Klientem opieram przede wszystkim na zaufaniu i lojalności. Gwarantuje profesjonalizm i rzetelność świadczonych przeze mnie usług prawnych. Potrafię zrozumieć potrzeby swoich Klientów oraz zaproponować im najlepsze, skuteczne i kompleksowe rozwiązania.

Wszystkie działania w ramach Kancelarii wykonywane są z poszanowaniem najwyższych standardów nowoczesnej obsługi prawnej, z uwzględnieniem zasad uczciwych praktyk rynkowych, zasad etyki zawodu radcy prawnego oraz cennego czasu Klienta.